Altın Çilek, 100g/Paket
Altın Çilek, 100g/Paket
Altın Çilek, 100g/Paket
Altın Çilek, 100g/Paket
Altın Çilek, 100g/Paket

Altın Çilek, 100g/Paket

Marka : Pepita

Pepita’dan Altın Çilek. Faydalarıyla da Eşsiz, Tadıyla da.

Altın çilek, orman meyveleri arasında bir fayda maratonu koşulsa yaban mersini ile kapışır, hatta belki de geçer. Sağlık anlamında böyle iddialı olması yetmezmiş gibi lezzet yarışında da zirve ortağı olur. Üniversite sınavına girse ilk yüzde görürsek şaşırmayız. Çünkü o bir süper besin!

İnka eriği adı ile de duymuş olabileceğiniz altın çilek, ismine rağmen çilek ailesinden değil, domates ailesinden. Zaten ortasından kestiğinizde minik bir çeri domatesi kesmiş manzarasına benzer bir görüntü ile karşılaşacaksınız. Ama bu sizi yanıltmasın, buruk ile tatlı arasında hoş bir lezzeti, çıtır çıtır ağzınızda patlayan eğlenceli çekirdekleri ile altın çilek gerçek bir orman meyvesi.

Neden Pepita?

Pepita ürünleri, asla taviz vermediğimiz kalite kriterlerimize uygun ürünler arasından seçiliyor. Ürünün tatlılığını belirleyen brix oranı, rengi, dokusu da dahil onlarca kritere göre seçiliyor. Pepita Altın Çilek’imizin boyutu biraz ufak ve rengi bir çıt açık olabilir ancak aroması ve kıvamı idealdir. Böylece, tam bir fiyat-performans ürünü diyebileceğimiz Pepita Altın Çilek’i daha uygun fiyatlara satın alma imkanı sunabiliyoruz.

Boyu küçük ama marifeti büyük

Diyabetten kalp ve damar rahatsızlıklarına, solunum yolu rahatsızlıklarından yüksek kolesterole, altın çileğin iyi gelmediği şey yok. Ayrıca bağışıklık sistemine ciddi bir destek sağlıyor. Bu faydaları daha detaylı ve bilimsel referansları ile incelemek için sizi besin değerleri sekmemize bekliyoruz. Ancak ufak bir uyarımız olacak, piyasada kurutulmuş olarak da bulunan altın çileğin bu faydalarından tam anlamıyla faydalanmak için onu taze haliyle tüketmeniz tavsiye ediliyor.

Menşe
Kolombiya
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR