Haftanın Egzotik Paketi
Haftanın Egzotik Paketi
Haftanın Egzotik Paketi
Haftanın Egzotik Paketi
Haftanın Egzotik Paketi
Haftanın Egzotik Paketi
Haftanın Egzotik Paketi
Haftanın Egzotik Paketi
Haftanın Egzotik Paketi
Haftanın Egzotik Paketi

Haftanın Egzotik Paketi

Fiyat : 0,00 ₺(KDV Dahil)

Dünyanın Meyvesi’nden Haftanın Egzotik Paketi. Göz dolduran, ağız sulandıran lezzetler!

Haftanın egzotik paketi, en seçkin meyvelerin lezzeti ve iyiliği ile dolu. En seçkin meyveler derken abartmıyoruz. Bakın nasıl:

Mangosten (1 adet): Eğer henüz mangostenin tadına bakmadıysanız, egzotik meyvelerin en özellerinden birini kaçırıyorsunuz demektir. Üstelik bu sadece bizim değil; botanikçiler, kaşifler, şefler ve birkaç kraliyet ailesi mensubunun da ortak görüşü! Dünyanın en lezzetli meyvelerinden biri sayılan mangostenin tadını tarif etmek zor. Ama liçi, şeftali ve çileğin karışımı desek, aralara biraz kavun ve üzüm de serpiştirsek yeridir.

Rambutan (2 adet): Deniz kestanesinin pembe ve havalı halini andıran rambutan, görüntüsüyle de lezzetiyle de en özel meyvelerimizden biri. Evet görünüşü biraz alışılmadık, güzellik yarışmasına girse kazanacağı biraz şüpheli. Ama bu çirkin ördek yavrusu, bu sıra dışı görüntüsünün altında yumuşacık bir kalp, sulu ve lezzetli bir meyve saklıyor.

Granadilla (1 adet): Güney Amerika kökenli olup, ağaçta yetişen, sert ve parlak kabuklu bir meyvedir. “Şeker meyvesi” olarak da bilinen granadilla, hem tipi hem de lezzeti ile çarkıfeleği andırıyor. Granadilla benzersiz lezzeti ile damağınızı şenlendirirken aynı zamanda mutluluk hormonu serotonin seviyesini artırarak ruhunuza da rahatlık veriyor.

Demirhindi (1 paket): Biz onu geleneksel bir Ramazan lezzeti olan demirhindi şerbeti ile tanıyoruz ama aslında kendisi ferahlatıcı bir içecekten çok daha fazlası. Dünya dışından gelmiş gibi görünen bu kendine has görünümlü meyvenin kabukları soyulduktan sonra içindeki incecik dalımsı kısımlar ayıklanıyor ve ortaya çıkan koyu kırmızı, etli kısımları yeniyor. Tadı ekşi ile tatlı arasında, tarifi zor, kendine özgü.

Yemeye Hazır Mango (1 adet): Mango, dünyanın en iyi tanınan ve en çok tüketilen meyvelerinden biri, bu sebeple de meyvelerin kralı olarak biliniyor. Parlak turuncu rengindeki meyve eti, ağızda eriyen kremamsı kıvamıyla eşsizdir. Küçük çekirdekli, bol etli mangolarımızın piyasada bulabileceğiniz diğer mangolardan farkı, doğru zamanda hasat edilmesi, brix ve renklerinin kontrol edilmesi.

Ananas (1 adet): Meyve salatalarında, beslenme çantalarında, sofralarda en çok yer alan tropik meyvelerden biri. Boşuna da değil hani, hem tatlı ekşi lezzeti hem de kolesterolü düzenlemekten kilo kontrolünü desteklemeye kadar çeşitli faydaları ile bu popülariteyi sonuna kadar hak ediyor.

Menşe
Muhtelif
Benzer Ürünler
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 300 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR