Dalında Olgunlaşmış Mango, Paket
Dalında Olgunlaşmış Mango, Paket
Dalında Olgunlaşmış Mango, Paket
Dalında Olgunlaşmış Mango, Paket
Dalında Olgunlaşmış Mango, Paket

Dalında Olgunlaşmış Mango, Paket

Marka : Verita
Fiyat : 0,00 ₺(KDV Dahil)

Verita’dan Dalında Olgunlaşmış Mango. Yepyeni Bir Mango Aşkı

Tatlı, yumuşak, sulu bir mango gibisi yok, değil mi? Olmaz mı? İşte karşınızda taptatlı, yumuşacık, sulu sulu; dalında olgunlaşmış mango. Tadınca ilk görüşte aşka inancınız tazelenecek.

Daha Önce Böylesini Yemediniz

Bildiğiniz gibi mangoların birçok çeşidi var, biz Yemeye Hazır Mango’larımızda yuvarlak ve iri bir tür olan Kent ve Keitt çeşitlerini sunuyoruz. Dalında olgunlaşmış mango da Kent çeşidinden üretiliyor. Bu mangonun farkı, adı üzerinde, dalında daha uzun süre kalması, bu sayede tadına doyulmaması.

Bildiğiniz gibi meyveler, son olgunluklarını size ulaşırken tamamlar. Sıradan meyvelerde, örneğin avokado ve mangoda çoğu zaman dalından çok erken toplanan meyveler size ulaştığında hala olgunlaşmamıştır. Verita Yemeye Hazır markalı mango ve avokado ise mümkün olan son ana kadar dalında kalır, tam zamanında toplanır, size ulaşırken tam anlamıyla olgunlaşır ve sofralarınıza en olgun hali ile ulaşır.

Mangoların VIP’si

Dalında olgunlaşmış mango ise tamamen olgunlaşana kadar dalında bekletilir, yani mangonun olabileceği en tatlı hale ulaşana kadar. Hakkında mangoların şampiyonu desek yeri!

Dalında olgunlaşmış mangolar, ithalat aşamasında çoktan olgunlaştığı için gerçek bir VIP muamelesi görür. Yumuşak, koruyucu bir kat içine yerleştirilir ve en hızlı şekilde ülkemize getirilir.

Ağaçta olgunlaşan mangolar, vitamin ve diğer tüm faydalı bileşenleri anlamında da olabilecek en üst noktaya ulaşır.

Sınırlı bir süre sunduğumuz ve sadece sitemizde bulunan bu nefaseti denemek için geç kalmayın.

Menşe
Peru
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR