Dalında Olgun Ananas, Adet
Dalında Olgun Ananas, Adet
Dalında Olgun Ananas, Adet
Dalında Olgun Ananas, Adet
Dalında Olgun Ananas, Adet
Dalında Olgun Ananas, Adet

Dalında Olgun Ananas, Adet

Cins
MD2

Verita’dan Dalında Olgun Ananas! Tadı bildiğiniz gibi değil!

Ananası, lezzetini ve faydalarını artık hepimiz çok iyi biliyoruz. Egzotik meyve diyemeyeceğimiz kadar bizden biri oldu. Peki ananas hakkında söylenecek yeni bir şey yok mu? Elbette var: Verita Dalında Olgun Ananas!

Verita Dalında Olgun Ananas dalında daha uzun süre bekliyor. Daha fazla olgunlaşıyor. Böylece briks değeri daha yüksek oluyor. Briks değeri, meyvenin olgunluğunu ve tatlılığını belirtmek için kullanılan bir değer. Briks değeri yükseldikçe meyvenin tatlılığı artıyor. Örneğin Gold Ananas ortalama 13 briks değerine sahipken, Dalında olgun Ananas ortalama 16 briks değerine sahip. Yani tadı bildiğiniz gibi değil!

Neden Verita Dalında Olgun Ananas?

Öncelikle yüksek briks oranı sayesinde yepyeni bir lezzet deneyimi yaşayacağınızı belirtmek isteriz. Verita Dalında Olgun Ananas daha tatlı ve daha sulu. Diğer önemli detaylar ise şunlar: Verita Dalında Olgun Ananaslar, Kosta Rika bahçelerindeki “sertifikalı çiftçi dostlarımız” tarafından yetiştiriliyor. Meyveler “Global GAP” sertifikalı. Global GAP, bizdeki İyi Tarım Uygulamaları Sertifikası’nın global versiyonu. Dalında Olgun Ananas, üretimden sofranıza kadar kadar Verita standartlarına tabi tutuluyor. Güvenle tüketebilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun.

Şimdiyse kolay ulaşılır olması yanında 100 gramında sadece 50 kalori içermesi ve içindeki vitamin ile minareller, özellikle bromelain’in faydaları sayesinde tercih sebebi.

Menşe
Kosta Rika
Benzer Ürünler
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 300 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR