Kakao Yağı, 150ml/şişe
Kakao Yağı, 150ml/şişe
Kakao Yağı, 150ml/şişe
Kakao Yağı, 150ml/şişe
Kakao Yağı, 150ml/şişe
Kakao Yağı, 150ml/şişe
Kakao Yağı, 150ml/şişe
Kakao Yağı, 150ml/şişe

Kakao Yağı, 150g/şişe

Marka : Avofarm

Avofarm’dan Kakao Yağı. Ağız sulandıran egzotik bir lezzet!

Theobroma yağı olarak da bilinen kakao yağı, yemeklere çikolata notası veren sıcak bir aroma olduğu için günümüzde en popüler yağlardan biri haline gelmiş durumda.

Azteklerin “Tanrıların Yemeği" anlamında kullandıkları “Cacahuatl” sözcüğünden türetilen kakao, Mayalar için de ilahi bir kökene sahip. Mayalara göre kakao (xocolatl) ağacı, Cennet ile Dünyayı birbirine bağlayan ve aynı zamanda insan hayatının sona ermesinden sonra açılan bir portalı temsil ediyor.

Hassas ciltlerin dostu

Açık sarı renge sahip kakao yağının kadifemsi dokusu, hoş kokusu ve yumuşatıcı özellikleri, onu sabun ve losyon gibi cilt ürünlerinde popüler bir bileşen haline getiriyor.

Kakao ağacının kabuklarında bulunan kakao çekirdeklerinden elde edilen bu doğal yağ, vücut ısısında eriyor ve yara izlerini azaltırken kuru ve hassas ciltleri de doğal bir şekilde rahatlatıyor.

Neden Avofarm Kakao Yağı

Toplanan kakao meyvelerinin önce dış kabuğu ve çekirdekleri ayıklanıyor sonra kavrularak soğuk sıkım yöntemi ile yağı çıkarılıyor. Doğal ve rafine edilmemiş Avofarm %100 Kakao Yağı kelimenin tam anlamıyla ağız sulandıran çikolatanın pürüzsüz, sıcak, egzotik kokusunu sunuyor.

Menşe
Türkiye
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 300 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR