Ananas Dilimleyici
Ananas Dilimleyici
Ananas Dilimleyici
Ananas Dilimleyici
Ananas Dilimleyici
Ananas Dilimleyici
Ananas Dilimleyici
Ananas Dilimleyici

Ananas Dilimleyici

Marka : Vacu Vin
Fiyat : 34,90 ₺(KDV Dahil)

Vacu Vin’den Ananas Dilimleyici. Mükemmel ananas halkaları için hızlı ve kolay dilimleyici!

Ananas gezegendeki en lezzetli meyvelerden biri ve aynı zamanda oldukça benzersiz. Örneğin, ananas birçok tropik meyve gibi yüksek ağaçlarda yetişmiyor, hatta ağaçta bile yetişmiyor. Ananas kendine özel tarlalarda yetişiyor ve meyve vermesi iki-üç yıl kadar sürüyor.

Bu meşakkatli sürecin sonunda mutfaklarımızda yerini alan bir ananasın içini çıkarmak ve dilimlemek, doğru alete sahip değilseniz son derece sıkıcı ve düpedüz zor olabiliyor. İşte tam da burada Vacu Vin ananas dilimleyici, bu işi bitirmenin zor kısmını ortadan kaldırıyor!

30 saniyede kusursuz ananas halkaları

Bu alet ile taze, sulu ve mükemmel ananas halkaları hazırlamak, lezzetli ananaslarınızı hızlı ve kolay bir şekilde tüketmeniz çok kolay. Sadece 30 saniyede minimum çabayla taze bir ananası soyabilir, meyve etini çıkarabilir ve dilimleyebilirsiniz.

Vacu Vin Ananas Dilimleyici tıpkı bir tirbuşon gibi çalışıyor, mükemmel halkalar şeklinde meyve etini çıkarıyor. Üstelik meyvenin kabuğuna zarar vermeden çıkardığı için ananas kabuğunuzu içecek ya da tatlı sunumlarınızda harika bir kase olarak da kullanabilirsiniz.

Ergonomik yapısı sayesinde kullanmak çok kolay

Vacu Vin Ananas Dilimleyicisinin bıçağı, dayanıklı plastikten yapılmış olup tırtıklı bir yapıya sahip. Çoğu ananas boyutuna uyacak yapısı sayesinde mükemmel dilimler çıkarmak çok kolay. Kaydırmaz plastik yapısına sahip ergonomik tutma sapı sayesinde ise rahatlıkla tutabilir, çevirebilir ve çok fazla güç harcamadan ananasınızı dilimleyebilirsiniz.

Temizlenmesi de çok basit, kolayca durulayabilir ya da bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Harika bir mutfak hediyesi

Herkesin kolayca kavrayabileceği, döndürebileceği ve dilimleyebileceği, ödüllü tasarıma sahip bu çok hafif mutfak aleti ananas sevenler için harika bir mutfak hediyesi!

Vacu Vin Ananas Dilimleyici kullandıktan sonra, profesyonel bir şefin hazırladığı en güzel ananas halkalarına siz de çok kolay ve hızlı bir şekilde sahip olabileceksiniz.

Menşe
Türkiye
Benzer Ürünler
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 200 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!