3'lü Keşif Paketi
3'lü Keşif Paketi
3'lü Keşif Paketi
3'lü Keşif Paketi
3'lü Keşif Paketi

3'lü Keşif Paketi

Dünyanın Meyvesi’nden 3’lü Keşif Paketi! Bağışıklık Sisteminize Doping Yapacak Lezzetler!

Havalar buzzz, dışarısı bırrrr. Çare? Dünyanın Meyvesi’nden 3’lü Keşif Paketi! Havalar soğudukça bağışıklık konusunda hatırlatmalar yapmadan duramıyoruz.

Bu pakette, üst solunum yolları için faydaları kanıtlanmış taze zencefil, antienflamatuar, antiviral, antioksidan özellikleri ile göz kamaştıran taze zerdeçal ve içerdiği antioksidanlar ve yüksek C vitamini sayesinde doping yapacak demirhindinin güçlerini birleştirdik.

Taze Zencefil (1 paket/250g):

Sağlık ve lezzet kaynağı mucizevi bitki. Taze zencefilin, bağışıklık sistemimiz de dahil olmak üzere genel sağlığımız üzerinde sayısız faydası var. Doğu tıbbının asırlık sırrı taze zencefil, içerdiği antioksidanlar ve vitaminler ile batı tıbbı tarafından da artık adeta doğal bir antibiyotik kabul ediliyor. Zencefilin faydalarından sonuna kadar yararlanmanın sırrı ise onu kurutulmuş değil, taze tüketmek.

Taze Zerdeçal (1 paket/100g):

Doğu tıbbının kadim şifacısı. Bilimsel olarak kanıtlanmış güçlü anti enflamatuar, antiviral ve antioksidan özellikleri ile bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye yardımcı olan taze zerdeçal, uzun süredir sindirim sistemi, iltihap giderici ve antioksidan faydaları için kullanılıyor. Enflamasyon düşmanı taze zerdeçal, bağışıklığımızı desteklemesi haricinde tüm beden sağlığımız için de önemli bir koruyucu.

Demirhindi (1 paket/225g):

Sultanların meyvesi, geleneksel bir lezzet. Kendine özgü ekşi ile tatlı arasında bir lezzeti olan susuzluk giderici demirhindi, yüksek miktarda C Vitamini ve diğer antioksidanlar ile bağışıklık sistemimizi desteklemeye yardımcı olması sayesinde binlerce yıldır, Osmanlı da dahil geleneksel doğu tıbbının gözbebeklerinden biri.

Kendinizi nezlenin, gribin kollarına teslim etmemeye kararlı iseniz "3’lü keşif Paketi" tam sizlik!

Menşe
Muhtelif
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR