İthal Muz, Kilo
İthal Muz, Kilo
İthal Muz, Kilo
İthal Muz, Kilo
İthal Muz, Kilo
İthal Muz, Kilo

İthal Muz, Kilo

Fiyat : 0,00 ₺(KDV Dahil)

Dünyanın Meyvesi'nden Muz. Gerçek Mutluluk Kaynağı!

Muzun hafif bir çocuk meyvesi havası var sanki, ne dersiniz? Muzlu süt ve muzlu waffle klişeleri de bu durumun aksini iddia etmeyi kolaylaştırmıyor. Lakin yüksek miktarda potasyum ve pektin içeriği ile sağlığımız için çok önemli olan muzun aslında şakaya gelir yanı yok!

Sizi mutlu eden meyve

Muzlarımız, üstün kalite kriterlerimize uygun ürünler arasından seçiliyor. Ürünün tatlılığını belirleyen katı madde yani brix oranı, rengi ve dokusu da dahil onlarca kritere göre değerlendiriliyor. Aldığınız muzun her birini lezzetle, iç rahatlığı ile, sorunsuz ve daha uygun fiyatlarla yemeniz için tercihiniz Dünyanın Meyvesi olsun.

Siz biraz daha olgun muz seviyorsanız, meyvenizi oda sıcaklığında bir gün bekletmenizi öneririz. Detaylar “Nasıl saklanır” sekmemizde.

Dünyanın en popüler dördüncü tarım ürünü

Peki neden muz için “Mutluluk kaynağı” dedik? Çarkıfeleğin sakinleştirici etkisinden bahsetmiştik, hatta passiflora ailesinden geldiğini söylemiştik, hatırlar mısınız? Muzun da buna benzer bir etkisi var. Muzdaki triptopan maddesi vücudumuz tarafından serotonine, yani mutluluk hormonuna dönüştürülüyor. Yani muz sadece lezzeti ve yoğun aroması ile değil, gerçek anlamıyla bilimsel olarak da sizi mutlu ediyor. Her yıl 100 milyardan fazla muz boşuna tüketilmiyor, boşuna dünyanın en popüler dördüncü tarım ürünü değil gördüğünüz gibi.

Benzer Ürünler
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 200 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!